Давно мріяли про свою ділянку. Вибирати довго не стали – Гетьманський 2 зразу відповідав необхідним вимогам: відстань від Києва, зручність дорожньої розв’язки (естакада на Одеській трасі, що важливо для безпеки руху), гарна природа, оптимальна відстань до громадського транспорту, наявність технічної можливості для підключення електрики, якісна дорога в котеджному містечку…. Придбали дуже швидко, в суботу подивились, а в наступну п’ятницю стали власниками. Велика подяка Василю за пунктуальність, професійну роботу та можливість звертатись за консультаціями з будь-яких питань навіть після здійснення покупки. Зручно, що компанія Landhouse надає консультації з питань супроводження будівництва. Будемо раді гарним сусідам))

09.05.2017

Ми з чоловіком придбали в Колонщині земельну ділянку. Дякуємо колективу Landhouse за участь у реалізації нашої мрії! Все було оперативно і технічно, грамотне ставлення до роботи протягом усього періоду нашої співпраці. Дуже сподобалось ставлення представника від компанії Василя, який охоче відповідав на наші численні запитання, попередня угода та основні договори були укладені у лічені хвилини, все чітко і прозоро. РЕКОМЕНДУЄМО!

23.02.2017

Сегодня ездили на просмотр участков в Колонщину. Представитель компании отработал на 5+(по пяти бальной шкале), большое спасибо, все рассказал, показал. С такими людьми приятно общаться. На территории коттеджного городка тоже все солидно, улицы просыпаны, на некоторых уже проведено электричество, участки ровные. От метро ехали на автобусе 25 минут, для Киева это не время. Участок выбрали, и в понедельник едем оформлять участок. Надеюсь что и в дальнейшем компания будет на том же высоком уровне что и сегодня. Большое спасибо.

26.11.2016

А це я вже власник? Так? Хмм. Каву іноді довше п’єш))) Команді Landhouse лайк, великий палець догори, репости, найкращі рекомендації друзям, колегам і т.д.
Дякую!

24.11.2016

Работой с данной компанией довольна. Прежде, чем совершить сделку проверила много информации о компании и их работе. На рынке земли работают довольно давно, все законно и прозрачно. Очень хочу начать строительство как можно скорее на приобретенном участке в коттеджном городке “Фортеця Колонщины”, место замечательное, природа тоже, отличный подъезд. Рекомендую.

15.11.2016

Придбали в КМ Гетьманський-2 земельну ділянку . Дякуємо колективу Landhouse за участь у реалізації нашої мрії. Було дуже приємно відчувати з боку працівників Вашої компанії оперативність і технічно грамотне ставлення до роботи протягом усього періоду нашої співпраці. Хочеться особливо відзначити внесок Василя Варга. Його професіоналізм і глибоке знання справи дозволили скоротити час на вибір ділянки та подальшого підписання Угодиі та значно зменшити наші витрати.

10.11.2016

Приобрел у Landhouse участок в Колонщине. На данный момент могу только положительно отозваться о их работе. Все четко и понятно, как я и люблю. Спасибо.

09.11.2016

Приобрели участок в Гетманский-2, очень рады, и уже дождаться не можем когда будем строиться и жить в дали от городской суеты. Хочу сказать отдельное спасибо Василию за доступно поданную информацию, прям разжевывает для тех кто ничего не понимает. Очень быстро и удобно происходит оформление документов, что очень радует. Спасибо вам огромное!

29.10.2016

Приобрел участок – очень рад… Спасибо сотрудникам компании за хорошую работу

29.10.2016

Довго вагались: купувати чи не купувати… як зрозуміло – перемога за першим… Все починалось так: приїхали з чоловіком подивитись “що таке 6 соток”… в решті придбали 2 ділянки поруч по 6… Вартість ділянок вразила… На мою думку, по-перше це не погане вкладення заощаджень, по-друге, екологія, повітря, місце розташування, від постійного місця проживання нам вистачило добратись за 40 хвилин, по місту їдемо довше… Дуже сподобалось ставлення представника містечка Василя, охоче відповідав на наші численні запитання, попередня угода та основні договори були укладені у лічені хвилини, все чітко і прозоро… Маємо намір весною розпочати будівництво…. Найкращі враження та рекомендації…

23.10.2016

Я б казав, що сервіс під ключ. Хлопці піклуються про час покупців. Образцовий підхід до планування КК. Я в захваті одним словом!

21.10.2016

Ура, теперь я владелица участка мечты!)))) думаю весной начать строить домик. Спасибо организаторам акции, не устану Вас благодарить за шанс за исполнение мечты!!! Отдельное спасибо Василию, в первую очередь за выносливость))) я капризный клиент)))) всех Вас обнимаю и ещё раз СПАСИБО!!!!!!!!!

20.10.2016

Отличный вариант для стройки своего дома, минимум денег – максимум площади, спасибо landhouse за красивое место, где будет наш новый дом

20.10.2016

Дякую співробітникам компаніі за гарну роботу, хороший сeрвіс. Процeс вибору, оформлeння ділянок пройшов чітко, швидко.

13.10.2016

Спасибо Василию Варге за помощь и подробную консультацию при выборе участка.

А также за высокую квалификацию при сопровождении купли-продажи оформлении регистрации в собственность: быстро, четко профессионально. Молодцы! Спасибо!

21.07.2016

Дуже дякую співробітнику Вашої компанії Василю за компетентну допомогу в придбанні ділянки в КМ «Гетьманський».

Все було організовано швидко, професійно і кваліфіковано.

Успіхів і процвітання Вам.

06.07.2016

Я, Михайловская Анна, хочу выразить свою благодарность в помощи поиска и приобретении земельного участка в селе «Зеленый Бор» Василия Варга.

Василий помог подобрать участок в уютном месте с хорошей природой и  инфраструктурой, также большая благодарность за проведение сделки.

24.06.2016

Зворотнiй дзвiнок

—-

Залиште ваш номер телефону i ми передзвонимо вам.

 

×

×