Your search results

Котеджний Квартал «ФОРТЕЦЯ КОЛОНЩИНИ»

Цільове призначення – під будівництво житлового будинку, господарських будівель і споруд

Дорога – асфальт до кварталу, між ділянками відсипана щебенева дорога

В межах села Колонщина, є можливість прописки;

Котеджний квартал ( скорочено КК) Фортеця Колонщини знаходиться в межах села Колонщина, тобто купивши ділянку та побудувавши на ній будинок Ви можете вільно зареєструватись. КК вже присвоєна назва вулиці Сави Освященого. На дану територію є затверджений Детальний План Території (ДПТ), який дає змогу отримати будівельний паспорт на будівництво.

Земельні ділянки, які продаються в кварталі мають цільове призначення: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Площа ділянок від 5 до 17 соток, ділянки правильної квадратної форми, орієнтовно 24 метри по фасаду та 25 метрів вглиб. Якщо люди мають бажання купити більше 6 соток то найбільш часто вибирають 2 ділянки площею 12 соток, фасади яких виходять на різні вулиці.

icon-1-kom

Електроенергія

Електроенергія – 5/8/10 кВт на ділянку

icon-2-kom

Газ

Газова труба проходить по фасаду котеджного Кварталу. Проведення не планується, є можливість самостійного проведення;

icon-3-kom

Вода

Полтавський водоносний горизонт (глибина від 30 м); Бучакський водоносний горизонт (глибина від 60 м)

icon-4-kom

Каналізація

Каналізація – індивідуальний септик.

ВОДНІ РЕСУРСИ:

– Колодязна вода знаходиться на глибині орієнтовно 15-18 метрів;
– Орієнтовно на глибині 35-40 метрів знаходиться Полтавський водоносний горизонт, стовп води в скважини до 20 метрів, води достатньо. Якість води гарна.
– Орієнтовно на глибині 70 метрів знаходиться Бучанський водоносний горизонт, стовп води в скважини до 15 метрів, води достатньо. Якість води гарна;

Однією з переваг КК є те що територія є молодою, з минулого року фактично почали продаватись ділянки, всі мають бажання будуватись, тобто масив буде інтенсивно розвиватись.

Транспортна доступність та розв’язка по Житомирській трасі, завдяки розв’язці ви не будете стояти в пробках та створювати аварійно-небезпечні ситуації при розворотах, в силу того що розташування розв’язки відразу при виїзді із села Колонщина, вам не потрібно накручувати зайві кілометри щоб розвернутись.

Більшість власників розглядає ділянки для постійного проживання, тобто квартал буде заселений навіть взимку.

ЕЛЕКТРИКА
Для забезпечення КК електрикою створено Садове Товариство “Фортеця Колонщини”. Ніяких додаткових обов’язкових щомісячних внесків до садового товариства не має. Після підключення всіх потужностей планується передача електричної мережі на баланс Київобленерго. Після чого у споживачів будуть прямі договори з постачальником електроенергії.

Вартість підключення електрики
– 5 кВт одна фаза 45 000 грн
– 10 кВт три фази 75 000 грн
– 15 кВт три фази 95 000 грн

У вартість підключення входить компенсація вартості мережі та безпосередньо саме підключення (відповідний лічильник, провід від мережі до лічильника, захисна коробка з відповідними автоматами). Від лічильника власник ділянки сам проводить мережу (по повітрю, в кабелі в землі, на власний розсуд).

Після купівлі ділянки підключення електроенергії не є обов’язковим.

icon7-kv

Продуктовий магазин – 900 метрів;

icon9-kv

Школа повітроплавання – 550 метрів;

icon10-kv

Школа – І-ІІІ ступенів – 1 000 метрів;

icon5-kv

Зупинка заг. транспорту – 750 метрів;

icon4-kv

Дитячий садок – 1 000 метрів;

icon6-kv

Озеро – на ділянках;
Сосновий ліс – 800 метрів;

icon11-kv

Гавронське водосховище – 4 км;

icon12-kv

Гольф клуб — 3 км;

На території КК планується створення пропозиції по пультовій охороні, за наявності достатньої кількості будинків, створення зони відпочинку та дитячої площадки біля озера, озеро почищене, в цьому літньому сезоні планується створення пляжу та запуск риби. Орієнтовно на відстані 1 км від КК в центрі села знаходяться загальноосвітня школа (є місця), дитячий садочок (є місця), два продуктових магазина, господарчий магазин, церква, пошта, аптечний пункт, шиномонтаж, сільська рада, клуб, школа повітроплавства, окреме приміщення для дитячих гуртків. Дороги відсипані щебнем. В майбутньому планується передача дороги на баланс сільської ради, після чого буде можливість її асфальтування за рахунок бюджету.

Газифікація масиву не планується, (ГРП) знаходяться на відстані 300 метрів від котеджного кварталу, за бажанням власники ділянок можуть газифікувати свої ділянки в індивідуальному порядку.

Грунтові води – рівень грунтових вод 4-5 метрів, можна спокійно будувати цокольний поверх, підтвердженням служить озеро, яке знаходиться нижче за рівнем у відповідності до ділянок.

Інтернет – в селі є провайдер, який веде оптоволоконну мережу, при достатній кількості будинків орієнтовно 20 мережа інтернет буде розведена по КК.

kolonshina

Ділянки розташовані в селі Колонщина Макарівського району Київської області, яке знаходиться на відстані 30 км від зупинки метро Житомирська, на 25 му кілометрі Житомирської траси поворот до ділянок, самі ділянки розташовані на відстані 2,5 км від траси.

1 крок
Виїзд на перегляд ділянок і околиць

2 крок
Вибір кращої / вподобаної ділянки

3 крок
Вибір оплати і підготовка документів

4 крок
Укладення договору і реєстрація прав

БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ДІЛЯНКИ І ОФОРМЛЕННЯ ЗА 3 ГОДИНИ

Фортеця КолонщиниГетьманський - 3

Якщо протягом зазначеного часу відповідь не надійшла -Вам гарантовано нададуть знижку від 1% до 5%

*Умови дійсні протягом робочих днів з 9:00 до 18:00, якщо зробити запит у вихідний день, прорахунок відправимо в перший робочий день до 12:00.

Про квартал

Що таке ділянки в Київській області? Це неймовірна, нереалізована мрія, яка стає все ближче і ближче. Це мiсце, в яке ви можете приїхати і залишитися назавжди.

Якщо ви хоч раз шукали земельні ділянки поруч з Києвом, значить, ви мрієте про затишний будинок. Ви точно оціните тишу і спокій ділянок, розташованих серед природи.

У 30 кілометрах від Києва розвернувся котеджний комплекс «Фортеця Колонщини», який поєднує в собі природу, про яку можна тільки мріяти, розвинену інфраструктуру і все необхідне для комфортного життя.

Не дивно, що все більше людей шукають собі земельні ділянки під будівництво ідеального будинку де-небудь за межами Києва.
Поруч з кварталом є все, що необхідно вам кожен день – це магазини, дитячі майданчики, школа і дитячий садочок. Але це – тільки частина комфорту, який вас чекає, коли ви зважитеся придбати ділянки по житомирській трасі. Безпосередньо до ділянок прилягає чисте, глибоке озеро, і ви можете купатися в ньому або ловити рибу, якщо захочете. Тільки уявіть – ви виходите з дому, і відразу ж можете зануритися в прохолодну воду!

Але і це ще не все! Всього в 500 метрах від ділянок знаходиться справжня школа повітроплавання. І найважливіше – в 800 метрах від комплексу є сосновий ліс. Ви можете здійснювати там прогулянки, збирати гриби або проводити пікніки – серед щебетання птахів, в екологічно чистому районі на по-справжньому свіжому повітрі.

Так що, якщо ви все ще вводите в рядок пошуку «земельні ділянки Макарівський район», шукаєте собі ідеальне місце для життя або відпочинку – земля під Києвом чекає вас! Не зволікайте, бронюйте ділянки прямо зараз!

GPS КООРДИНАТИ: 50.442840, 29.949945

МАРШРУТ НА МОБІЛЬНОМУ В ЯНДЕКС.КАРТИ iOS / Android

ВIДСКАНУЙТЕ, ЩОБ ВІДКРИТИ МАРШРУТ В ЯНДЕКС.КАРТИ

iOS

   iOS

Сканировать для android

   Android

Перегляньте також наш проект Гетьманський 2

На території КК планується створення пропозиції по пультовій охороні, за наявності достатньої кількості будинків (не менше 20 будинків), створення дитячої площадки, В радіусі 3 км знаходиться сім озер різного розміру на території сіл Зелений Бір та Крушинка. Орієнтовно на відстані 2,5 км від КК в селі знаходяться загальноосвітня школа (є місця), дитячий садочок (є місця), два продуктових магазина, господарчий магазин, церква, пошта, аптечний пункт, сільська рада, клуб. Дороги відсипані щебнем 7 метрів завширшки.
Газифікація масиву не планується, (ГРП) знаходяться на відстані 400 метрів від котеджного кварталу, за бажанням власники ділянок можуть газифікувати свій квартал індивідуально…

Зворотнiй дзвiнок

—-

Залиште ваш номер телефону i ми передзвонимо вам.

 

×