Масив «Луговий»

Продаж земельних ділянок недалеко від Києва

Ділянки від 9 соток

Комунікації

Можливість прописки

Розвинена інфраструктура

Неподалік ліс та озеро

БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ДІЛЯНКИ І ОФОРМЛЕННЯ ЗА 3 ГОДИНИ

Заповніть, будь ласка, усі необхідні поля форми, щоб ми могли надіслати вам інформацію, або передзвонити.

Якщо протягом зазначеного часу відповідь не надійшла – Вам гарантовано нададуть знижку від 1% до 5%

*Умови дійсні протягом робочих днів з 9:00 до 18:00, якщо зробити запит у вихідний день, прорахунок відправимо в перший робочий день до 12:00.

Записатися на перегляд

  Про масив

  Масив «Луговий» розташований на відстані 29 км від Києва (Житомирський напрямок) у с. Колонщина, Макарівського району. Ділянки масиву знаходяться в межах села Колонщина, тобто купивши ділянку та побудувавши на ній будинок Ви можете вільно зареєструватись. Цільове призначення: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Площа ділянок від 9 до 15 соток. Масив розташований біля вулиці Софіївський. Поруч інфраструктура сіла Колонщина – школа, магазини, дитячий садок. Зручний під’їзд до ділянок масиву. Ліс, озера на відстані 800 м.

  Якщо ви мрієте жити поруч із містом на лоні первозданної природи – це вірний вибір! Свіже повітря, красиві краєвиди та тиша довкола – те що потрібно для сімейного затишку!

  Земельні ділянки, що продаються мають цільове призначення: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

  Не зволікайте, бо не вистачить😉

  Дзвоніть прямо зараз за телефонами +38067-247-07-42  та  +38067-334-58-13 – все розкажемо і покажемо!

  Перегляньте також наш проект Фортеця Колонщина

  На території КК планується створення пропозиції по пультовій охороні, за наявності достатньої кількості будинків, створення зони відпочинку та дитячої площадки біля озера, озеро почищене, в цьому літньому сезоні планується створення пляжу та запуск риби. Орієнтовно на відстані 1 км від КК в центрі села знаходяться загальноосвітня школа (є місця), дитячий садочок (є місця), два продуктових магазина, господарчий магазин, церква, пошта, аптечний пункт, шиномонтаж, сільська рада, клуб, школа повітроплавства, окреме приміщення для дитячих гуртків. Дороги відсипані щебнем. В майбутньому планується передача дороги на баланс сільської ради, після чого буде можливість її асфальтування за рахунок бюджету…