Котеджний Квартал «Гетьманський 4»

Продаж земельних ділянок недалеко від Києва

Про квартал

Котеджний квартал (скорочено КК) Гетьманський 4 знаходиться на території с. Дерев’янки та с. Борисів Крушинського старостинського округу Глевахівської селищної ради в 25 км від Киева. У КК вже присвоєні назву вулиць: Лісова, Щаслива, Світанкова, Райдужна, Тіниста, Лугова, Зелена, Бузкова.

На цю територію є затверджений детальний план території (ДПТ), який дозволяє отримати будівельний паспорт на будівництво. Ширина вулиць 12 метрів. Земельні ділянки, які продаються в кварталі мають цільове призначення: індивідуальне садівництво. Площа ділянок від 6 і 15 соток.

Індивідуальне садівництво. Площа ділянок від 6 і 15 соток

Дорога – (асфальт до ділянки).

с. Дерев’янки та с. Борисів Крушинського старостинського округу Глевахівської селищної ради

Електроенергія – Можливе індивідуальне збільшення через Київобленерго

Полтавський водоносний горизонт (глибина від 30 м); Бучакський водоносний горизонт (глибина від 60 м)

Каналізація – індивідуальний септик

БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ДІЛЯНКИ І ОФОРМЛЕННЯ ЗА 3 ГОДИНИ

Заповніть, будь ласка, усі необхідні поля форми, щоб ми могли надіслати вам інформацію, або передзвонити.

Якщо протягом зазначеного часу відповідь не надійшла – Вам гарантовано нададуть знижку від 1% до 5%

*Умови дійсні протягом робочих днів з 9:00 до 18:00, якщо зробити запит у вихідний день, прорахунок відправимо в перший робочий день до 12:00.

Записатися на перегляд

    GPS КООРДИНАТИ: 50.237964, 30.370943

    Перегляньте також наш проект Фортеця Колонщина

    На території КК планується створення пропозиції по пультовій охороні, за наявності достатньої кількості будинків, створення зони відпочинку та дитячої площадки біля озера, озеро почищене, в цьому літньому сезоні планується створення пляжу та запуск риби. Орієнтовно на відстані 1 км від КК в центрі села знаходяться загальноосвітня школа (є місця), дитячий садочок (є місця), два продуктових магазина, господарчий магазин, церква, пошта, аптечний пункт, шиномонтаж, сільська рада, клуб, школа повітроплавства, окреме приміщення для дитячих гуртків. Дороги відсипані щебнем. В майбутньому планується передача дороги на баланс сільської ради, після чого буде можливість її асфальтування за рахунок бюджету…