Наше майбутнє

Компанія постійно розвивається, щоб пропонувати тільки краще покупцям! В майбутньому ми створимо ще чимало кварталів, які стануть ідеальним місцем проживання для сотень людей. Ми плануємо забезпечити населення послугами найвищої якості, і дати можливість жити там, де вам буде по-справжньому комфортно!

Вже протягом 3-х років ми даруємо можливість побудувати будинок мрії в передмісті Києва. Наша пропозиція – це не просто заміські квартали, а ідеальне місце для тих, хто втомився від міської суєти, але не може або не хоче жити занадто далеко від столиці.

Наше завдання – зробити життя за містом не тільки спокійною, але і такий же комфортної, як в місті. Кожен новий проект – це наша вкладена в нього душа, адже ми намагаємося зробити все на найвищому рівні. Ми настільки впевнені в якості нашої роботи і вигідних умовах, що не боїмося розповідати кожному покупцеві про альтернативні ділянках. Адже, коли мова заходить про житло, ви повинні зробити дуже важливий вибір.

Понад 480 ділянок було продано за цей час

Близько 100 будівель ведеться на даний момент в наших кварталах

Більше 7000 метрів ліній електропередач прокладено

Відсипано більше 10 000 метрiв дорiг

Доступна цiна

Для наших клієнтів ми удосконалюємо і розвиваємо кожну ділянку землі. А продаж без посередників забезпечує найвигідніші ціни та якісно новий рівень життя!

Повний комфорт

Хто сказав, що жити за містом – незручно? На кожну ділянку вже проведені усі комунікації i ви можете розпочинати будівництво відразу після покупки землі.

У місто – без проблем!

Всі наші ділянки знаходяться недалеко від міста – ви можете дістатися до столиці всього за 20 хвилин навіть без автомобіля!

Найкраще – дітям!

Ваша родина не буде нудьгувати в котеджному кварталі, адже там є спеціальні зони відпочинку, дитячі майданчики і, головне – поруч озера і незаймана природа!

Комплексне обслуговування

Ми не забуваємо про наших клієнтів після покупки! Якщо у вас виникнуть питання або знадобиться допомога – ви завжди зможете звернутися до нас для підтримки і вирішення питань.

Iдеальний будинок

Ділянки розраховані таким чином, щоб ви могли звести на них будинок своєї мрії, і залишити місце для саду та дитячого майданчика.