Your search results

Вже протягом 3-х років ми даруємо можливість побудувати будинок мрії в передмісті Києва. Наша пропозиція – це не просто заміські квартали, а ідеальне місце для тих, хто втомився від міської суєти, але не може або не хоче жити занадто далеко від столиці.

Наше завдання – зробити життя за містом не тільки спокійною, але і такий же комфортної, як в місті. Кожен новий проект – це наша вкладена в нього душа, адже ми намагаємося зробити все на найвищому рівні. Ми настільки впевнені в якості нашої роботи і вигідних умовах, що не боїмося розповідати кожному покупцеві про альтернативні ділянках. Адже, коли мова заходить про житло, ви повинні зробити дуже важливий вибір.

Нам є чим пишатися!

null

Понад 480 ділянок було продано за цей час

null

Близько 100 будівель ведеться на даний момент в наших кварталах

null

Більше 7000 метрів ліній електропередач прокладено

null

Відсипано більше 10 000 метрiв дорiг

 • Доступна цiна

  Для наших клієнтів ми удосконалюємо і розвиваємо кожну ділянку землі. А продаж без посередників забезпечує найвигідніші ціни та якісно новий рівень життя!

 • Повний комфорт

  Хто сказав, що жити за містом – незручно? На кожну ділянку вже проведені усі комунікації i ви можете розпочинати будівництво відразу після покупки землі.

 • У місто – без проблем!

  Всі наші ділянки знаходяться недалеко від міста – ви можете дістатися до столиці всього за 20 хвилин навіть без автомобіля!

 • Найкраще – дітям!

  Ваша родина не буде нудьгувати в котеджному кварталі, адже там є спеціальні зони відпочинку, дитячі майданчики і, головне – поруч озера і незаймана природа!

 • Комплексне обслуговування

  Ми не забуваємо про наших клієнтів після покупки! Якщо у вас виникнуть питання або знадобиться допомога – ви завжди зможете звернутися до нас для підтримки і вирішення питань.

 • Iдеальний будинок

  Ділянки розраховані таким чином, щоб ви могли звести на них будинок своєї мрії, і залишити місце для саду та дитячого майданчика.

Наше майбутнє

Компанія постійно розвивається, щоб пропонувати тільки краще покупцям! В майбутньому ми створимо ще чимало кварталів, які стануть ідеальним місцем проживання для сотень людей. Ми плануємо забезпечити населення послугами найвищої якості, і дати можливість жити там, де вам буде по-справжньому комфортно!

Зворотнiй дзвiнок

—-

Залиште ваш номер телефону i ми передзвонимо вам.

 

×