Котеджний Квартал «Гетьманський 3»

Продаж земельних ділянок недалеко від Києва

Індивідуальне садівництво (для будівництва приватного будинку).

Дорога – (асфальт до ділянки, між ділянками відсипана щебенева дорога).

с.Крушинка, Васильківський район, Київська область.

Відповідно до чинного законодавства земельні ділянки для індивідуального садівництва можуть бути використані для будівництва приватного будинку. На них можна зводити будинки і господарські споруди відповідно з детальним планом території. За котеджному кварталу Гетьманський-3 детальний план території затверджений і знаходиться в районній архітектурі.

Електроенергія

Можливе індивідуальне збільшення через Київобленерго

Вода

Полтавський водоносний горизонт (глибина від 30 м); Бучакський водоносний горизонт (глибина від 60 м)


Каналізація

Каналізація – індивідуальний септик


Продуктовий магазин – 400 метрів;


Дитячий сад, школа неподалік.


Залізнична станція Глеваха 3 км;
затверджено ДПТ


Можливість починати будівництво


Зупинка громадського транспорту 250 метрів


Каскад із 7-ми озер з рибою;
Васильків 5 км;


Котеджний квартал (скорочено КК) Гетьманський 3 знаходиться в с. Крушинка У КК вже присвоєні назву вулиць: Леоніда Бикова, Бориса Бурундукова, провулок Бориса Бурундукова, Богдана Ступки.
На цю територію є затверджений детальний план території (ДПТ), який дозволяє отримати будівельний паспорт на будівництво. Ширина вулиць 12 метрів. Земельні ділянки, які продаються в кварталі мають цільове призначення: індивідуальне садівництво. Площа ділянок від 6 і 15 соток

1 крок

Виїзд на перегляд ділянок і околиць

2 крок

Вибір кращої / вподобаної ділянки

3 крок

Вибір оплати і підготовка документів

4 крок

Укладення договору і реєстрація прав

ЕЛЕКТРИКА

Електрична мережа передана на баланс Київобленерго. На кожну ділянку розрахована потужність в 9 кВт, чого цілком достатньо для житлового будинку.

Підключення електрики здійснює безпосередньо Васильківський РЕС, що дає можливість споживачеві користуватися всіма перевагами: двозонні лічильники тощо

Котеджний квартал побудований на незайманій території, оточеній природою. Однак це не означає, що вам доведеться жити на самоті – поряд розташовані кілька котеджних забудов, і область стрімко розвивається.
Власники ділянок планують зводити будинки для постійного, а не сезонного проживання. Це означає, що навіть взимку в КК буде кипіти життя, а також на повну потужність працювати інфраструктура.

ВОДНІ РЕСУРСИ:

– Кринична вода на глибині 15-18 метрів.
– Полтавський водоносний горизонт на глибині 65 м зі свердловиною висотою до 50 метрів.

БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК ВАРТОСТІ ДІЛЯНКИ І ОФОРМЛЕННЯ ЗА 3 ГОДИНИ

Заповніть, будь ласка, усі необхідні поля форми, щоб ми могли надіслати вам інформацію, або передзвонити.

Якщо протягом зазначеного часу відповідь не надійшла – Вам гарантовано нададуть знижку від 1% до 5%

*Умови дійсні протягом робочих днів з 9:00 до 18:00, якщо зробити запит у вихідний день, прорахунок відправимо в перший робочий день до 12:00.

Записатися на перегляд

  Про квартал

  Ви все ще в пошуках ідеального місця для життя за містом? У КК “Гетьманський-3» вас уже чекають ділянки, на яких буде побудований будинок вашої мрії!

  Всі документи на ділянки готові, а значить, вам залишилося рукою подати до моменту, коли ви зможете увійти в свій новий, ідеальний будинок. Завдяки вже із затвердженим планом території вам залишається тільки отримати будівельний паспорт і приступати до реалізації своєї мрії.
  Гетьманський 3 – це затишний квартал, розташований в екологічно чистому районі Київської області. Тут ви зможете відпочити після робочого дня, зібратися з думками і насолодитися оточенням природи.
  Це місце, де немає шуму великого міста, пробок на дорогах, вихлопних газів і постійної метушні. Тут ви зможе відпочивати душею і тілом, насолоджуючись первозданною природою.
  Звичайно ж, недостатньо тільки краси природи, щоб вибрати котеджне квартал Гетьманський 3. Не менш важливо жити в комфорті, особливо для тих, хто працює в столиці. Саме тому ми подбали про інфраструктуру коттеджного кварталу. Тут є все необхідне:

  •  продуктовий магазин в пішої доступності;
  •  дитячий садок, школа;
  •  зупинка громадського транспорту в 250 метрах;
  •  церква;
  •  недалеко (в 3 км) розташована залізнична станція Глеваха.

  Також в КК планується ввести пультової охорону для більшої безпеки проживання і проведення високошвидкісного інтернету за допомогою оптоволоконної мережі.

  GPS КООРДИНАТИ: 50.237964, 30.370943

  МАРШРУТ НА МОБIЛЬНОМУ В ЯНДЕКС.КАРТИ iOS / Android

  ВIДСКАНУЙТЕ, ЩОБ ВІДКРИТИ МАРШРУТ В ЯНДЕКС.КАРТЫ

  Спеціально для наших покупців був створений чат по котеджному кварталу Гетьманський 3. Тут ви зможете обмінюватися досвідом, ділитися думкою і завести сусідів! Щоб приєднатися до групи учасників, перейдіть за посиланням або сканувати код.

  Перейти до групи

  Перегляньте також наш проект Фортеця Колонщина

  На території КК планується створення пропозиції по пультовій охороні, за наявності достатньої кількості будинків, створення зони відпочинку та дитячої площадки біля озера, озеро почищене, в цьому літньому сезоні планується створення пляжу та запуск риби. Орієнтовно на відстані 1 км від КК в центрі села знаходяться загальноосвітня школа (є місця), дитячий садочок (є місця), два продуктових магазина, господарчий магазин, церква, пошта, аптечний пункт, шиномонтаж, сільська рада, клуб, школа повітроплавства, окреме приміщення для дитячих гуртків. Дороги відсипані щебнем. В майбутньому планується передача дороги на баланс сільської ради, після чого буде можливість її асфальтування за рахунок бюджету…