Котеджний Квартал «Гетьманський 2


Цільове призначення – під будівництво житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Дорога – асфальт до кварталу, між ділянками відсипана щебенева дорога.


В межах села Зелений Бiр, є можливість прописки

Котеджний квартал ( скорочено КК) Гетьманський 2 знаходиться в межах села Зеленний Бір Крушинської сільської ради, тобто купивши ділянку та побудувавши на ній будинок Ви можете вільно зареєструватись. В КК вже присвоєні назва вулиць Олександра Довженка та Івана Миколайчука.

На дану територію є затверджений Детальний План Території (ДПТ), який дає змогу отримати будівельний паспорт на будівництво. Ширина вулиць 12 метрів. Земельні ділянки, які продаються в кварталі мають цільове призначення: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. Площа ділянок від 5 та 6 соток, ділянки мають наступні розміри:

– 6 соток прямокутної форми по фасаду 20 метрів та 30 метрів в глибину;
– 5 соток прямокутної форми по фасаду 32,5 метрів та 15,5 метрів в глибину (зручно купувати по дві ділянки і з точки розу розташування є два фасади і з точки зору підключення електроенергії фактично два підключення по 10 кВт);
– 5 соток квадратної форми 22 метри фасад та 23 метри в глибину.

Електроенергія

10 кВт на участок

Вода

Полтавський водоносний горизонт (глибина від 30 м);

Каналізація

Каналізація – індивідуальний септик

Газ

Газова труба проходить по фасаду котеджного Кварталу. Проведення не планується, є можливість самостійного проведення;

ВОДНІ РЕСУРСИ:

– Колодязна вода знаходиться на глибині орієнтовно 15-18 метрів;
– Орієнтовно на глибині 35-40 метрів знаходиться Полтавський водоносний горизонт, стовп води в скважини до 20 метрів, води достатньо;
– Орієнтовно на глибині 70 метрів знаходиться Бучанський водоносний горизонт, стовп води в скважини до 15 метрів, води достатньо;
Однією з переваг КК є те що територія є молодою, з минулого року фактично почали продаватись ділянки, всі мають бажання будуватись, тобто масив буде інтенсивно розвиватись.

ЕЛЕКТРИКА

Електрична мережа змонтована, є перші підключення. Мережа знаходиться на балансі Київобленерго. Підключення відбувається безпосередньо через Київобленерго. На кожну ділянку розраховано 10 кВт потужностей.
Більшість власників розглядає ділянки для постійного проживання, тобто квартал буде заселений навіть взимку.

Продуктовий магазин – 600 метрів;
Дитячий сад – 2,5 км

Дитячий майданчик і зона відпочинку;
пультова охорона

Залізнична станція Глеваха 2 км;
затверджено ДПТ

Дитячий сад, школа неподалік.

Каскад озер з рибою;
Васильків 4 км;

Зупинка громадського транспорту поруч з кварталом

На території КК планується створення пропозиції по пультовій охороні, за наявності достатньої кількості будинків (не менше 20 будинків), створення дитячої площадки, В радіусі 3 км знаходиться сім озер різного розміру на території сіл Зелений Бір та Крушинка. Орієнтовно на відстані 2,5 км від КК в селі знаходяться загальноосвітня школа (є місця), дитячий садочок (є місця), два продуктових магазина, господарчий магазин, церква, пошта, аптечний пункт, сільська рада, клуб. Дороги відсипані щебнем 7 метрів завширшки.
Газифікація масиву не планується, (ГРП) знаходяться на відстані 400 метрів від котеджного кварталу, за бажанням власники ділянок можуть газифікувати свій квартал індивідуально.
Грунтові води – рівень грунтових вод 4-5 метрів, можна спокійно будувати цокольний етаж.
Інтернет – в селі є провайдер, який веде оптоволоконну мережу, при достатній кількості будинків орієнтовно 20 мережа інтернет буде розведена по КК.

Ділянки розташовані в селі Зелений Бір Крушинської сільської ради Васильківського району Київської області, яке знаходиться на відстані 17 км від зупинки метро Теремки, по Одеській трасі, самі ділянки розташовані на відстані 2 км від траси.

1 крок
Виїзд на перегляд ділянок і околиць

2 крок
Вибір кращої / вподобаної ділянки

3 крок
Вибір оплати і підготовка документів

4 крок
Укладення договору і реєстрація прав

Про квартал

Ви все ще шукаєте земельні ділянки під будівництво будинка своєї мрії? А у нас вже затверджено детальний план території з можливістю в найкоротші терміни оформити стройпаспорт і приступати до реалізації проекту!

Котеджний квартал «Гетьманський 2» – це затишний мальовничий куточок в Київській області, де можна залишитися наодинці з природою і своїми думками. Тут немає шуму великого міста, смогу або світла неонових вивісок, щос б’є в очі. Зате є незаймана природа, чиста і досконала.

Звичайно ж, кожен житель столиці шукає земельні ділянки поруч з Києвом, які будуть повністю комфортні для проживання. Саме тому ми пропонуємо покупцям не просто землю, а повноцінну інфраструктуру, стоянку для машин і територію, що охороняється. Поруч з кварталом є все, що потрібно вам для комфортного життя – магазини, школа, дитячий сад і зупинка громадського транспорту, а на території – дитячий майданчик.

GPS КООРДИНАТИ: 50.2484, 30.3479

МАРШРУТ НА МОБIЛЬНОМУ В ЯНДЕКС.КАРТИ iOS / Android

ВIДСКАНУЙТЕ, ЩОБ ВІДКРИТИ МАРШРУТ В ЯНДЕКС.КАРТИ

  IOS

  Android

Перегляньте також наш проект Фортеця Колонщина

На території КК планується створення пропозиції по пультовій охороні, за наявності достатньої кількості будинків, створення зони відпочинку та дитячої площадки біля озера, озеро почищене, в цьому літньому сезоні планується створення пляжу та запуск риби. Орієнтовно на відстані 1 км від КК в центрі села знаходяться загальноосвітня школа (є місця), дитячий садочок (є місця), два продуктових магазина, господарчий магазин, церква, пошта, аптечний пункт, шиномонтаж, сільська рада, клуб, школа повітроплавства, окреме приміщення для дитячих гуртків. Дороги відсипані щебнем. В майбутньому планується передача дороги на баланс сільської ради, після чого буде можливість її асфальтування за рахунок бюджету…