office@landhouse.com.ua
+38 (067) 334 58 13
+38 (067) 247 07 42

    • Головна
    • Котеджні квартали/Масиви
    • Нерухомість
    • Відгуки
    • Про компанію
    • Контакти
    • UK
    office@landhouse.com.ua
    +38 (067) 334 58 13
    +38 (067) 247 07 42

    • Головна
    • Котеджні квартали/Масиви
    • Нерухомість
    • Відгуки
    • Про компанію
    • Контакти
      • UK
      +38 (067) 334 58 13
        • Головна
        • Котеджні квартали/Масиви
        • Нерухомість
        • Відгуки
        • Про компанію
        • Контакти

        • UK
        • Головна
        • Без категорії
        • [:ru]Тенденции загородного строительства[:ua]Тенденції заміського будівництва[:]
        [:ru]IKEA в строительстве, или как в Украине создать дом за 4 месяца[:ua]IKEA в будівництві, або як в Україні створити будинок за 4 місяці[:]
        13 Листопада, 2017
        [:ru]В чем особенности коттеджей и чем они лучше квартир и таунхаусов?[:ua]У чому особливості котеджів і чим вони краще квартир і таунхаусів?[:]
        24 Травня, 2018
        Published by admin on 16 Березня, 2018
        Categories
        • Без категорії
        Tags

        [:ru]

        Как и в любой другой сфере, в строительстве существуют определенные тенденции. Они распространяются не только на архитектуру и дизайн, но и на технологии, которые используются во время строительства.

        Строительство загородного дома дает большую свободу, чем постройки в городе. Для коттеджей чаще используют натуральные материалы вроде дерева, в то время как городские жители предпочитают сочетание пластика, стекла и бетона.

        Последние тенденции строительства тесно связаны со стремительным развитием промышленности, что позволяет находить всё более легкие, прочные и экологичные материалы.

        Экологичность

        Ещё 15 лет назад в моде были исключительно экологичные материалы, и в загородном строительстве по возможности использовались только они.  Сейчас эта тенденция понемногу сходит на нет, но по-прежнему для коттеджей чаще всего используют дерево или камень, по возможности избегая таких «городских» материалов, как пластик и бетон.

        Типовые и индивидуальные проекты

        Как и раньше, в основном создаются типовые проекты. Эта тенденция остается актуальной, поскольку редко для коттеджа необходим индивидуальный проект со сложной архитектурной разработкой.

        В основном загородные дома – небольшие здания, высотой в 1-2 этажа, для которых типовой проект остается отличным решением и будет таким в ближайшие годы.

        Основа здания

        Все чаще для небольших помещений используют технологию винтовых свай. Они имеют огромное количество преимуществ, среди которых невысокая стоимость по сравнению с железобетонными и простота монтажа.

        Винтовые сваи позволяют быстрее возвести здание, но подходят только для небольших построек из легкого материала вроде дерева. Если вы собираетесь возводить каменный или высокий дом, для него будут использоваться сваи из железобетона.

        Как показывает практика, винтовые сваи спокойно выдерживают несколько десятков лет. Кроме того, при необходимости их можно использовать повторно.

        Строительный материал

        Поскольку в чистом виде деревянные дома сложны в эксплуатации, а бетон не соответствует тем характеристикам, которых вы ожидаете от коттеджа на природе, часто используется совмещение строительных материалов. Например, всё чаще встречаются здания, в которых первый этаж выполнен из камня, а второй – из дерева.

        По большей части загородные постройки возводятся из дерева или камня как экологичных материалов, безопасных для здоровья и окружающей среды. Это предпочтение понятно: в нашей стране достаточно древесины для того, чтобы ее использование было выгодным. Камень же справедливо считается более долговечным.

        Деревянные комнаты требуют и внутренней отделки из дерева, поскольку это живой и «подвижный» материал. Камень, в свою очередь, позволяет вносить существенные разнообразие во внутреннюю отделку.

        Но каменное здание – это необходимость серьёзных земляных работ, длительное строительство и тяжесть всей постройки в целом. Деревянный же коттедж будет возведен быстро, его легко достраивать и переделывать.

        Утепление

        Хотя принято считать, что с его помощью температура внутри комнат повышается, на самом деле утеплитель позволяет сохранить тепло в зимнее время и прохладу в летнюю жару. Таким образом, теплоизоляция позволит вам сохранить оптимальный микроклимат в любое время года.

        С каждым годом разрабатываются новые способы утепления, которые становятся более экологичными, удобным и долговечным. Огромное внимание уделяется утеплителям на органической основе, поскольку они являются безопасными и при этом имеют высокую устойчивость. К ним относятся арболитовый утеплитель, пено поливинилхлорид (ППВХ), пенополиуретан, а также утеплитель из ДСП.

        Современные разработки расширили этот список.

        Например, фибролит – экологически чистый утеплитель, в основе которого лежит древесина. Он легко выдерживает как биологические, так и химические воздействия. Он способен обеспечить неплохую шумоизоляцию, и именно его предпочитают использовать в помещениях с высокой влажностью.

        Эковата, которая производится из отходов бумажного производства. Она имеет высокую звукоизоляцинную и теплоизоляционную способность.

        Энергоэффективность

        С повышением стоимости коммунальных услуг планы загородных домов создаются с таким условием, чтобы они имели максимальную энергоэффективность. Сейчас это одно из самых востребованных направлений для коттеджей и небольших частных домов.

        Например, большое количество окон позволит использовать естественное освещение на протяжении всего солнечного дня в противовес искусственному освещению, которое потребляет немало электроэнергии.

        Утеплители позволяют экономить на отоплении в зимнее время и кондиционированию воздуха летом.

        Больше внимания начали привлекать такие альтернативные источники энергии, как солнечные батареи. Они позволяют существенно сэкономить на необходимых бытовых услугах, а в некоторых случаях и обеспечить полную независимость от внешних поставщиков электроэнергии. Они еще не приобрели широкую популярность, она уже используется гораздо чаще, чем 10 лет назад.

        [:ua]

        Як і в будь-який інший сфері, в будівництві існують певні тенденції. Вони поширюються не тільки на архітектуру і дизайн, але і на технології, які використовуються під час будівництва.

        Будівництво заміського будинку дає більшу свободу, ніж споруди в місті. Для котеджів частіше використовують натуральні матеріали на зразок дерева, в той час як міські жителі вважають за краще поєднання пластика, скла і бетону.

        Останні тенденції будівництва тісно пов’язані зі стрімким розвитком промисловості, що дозволяє знаходити все більш легкі, міцні і екологічні матеріали.

        Екологічність

        Ще 15 років тому в моді були виключно з екологічно чистих матеріалів, і в заміському будівництві по можливості використовувалися тільки вони. Зараз ця тенденція потроху сходить нанівець, але як і раніше для котеджів найчастіше використовують дерево або камінь, по можливості уникаючи таких «міських» матеріалів, як пластик і бетон.

        Типові та індивідуальні проекти

        Як і раніше, в основному створюються типові проекти. Ця тенденція залишається актуальною, оскільки рідко для котеджу необхідний індивідуальний проект зі складною архітектурної розробкою.

        В основному заміські будинки – невеликі будівлі, висотою в 1-2 поверхи, для яких типовий проект залишається відмінним рішенням і буде таким в найближчі роки.

        Основа будівлі

        Все частіше для невеликих приміщень використовують технологію гвинтових паль. Вони мають величезну кількість переваг, серед яких невисока вартість в порівнянні з залізобетонними і простота монтажу.

        Гвинтові палі дозволяють швидше звести будівлю, але підходять тільки для невеликих будівель з легкого матеріалу на зразок дерева. Якщо ви збираєтеся будувати кам’яний або високий будинок, для нього будуть використовуватися палі із залізобетону.

        Як показує практика, гвинтові палі спокійно витримують кілька десятків років. Крім того, при необхідності їх можна використовувати повторно.

        Будівельний матеріал

        Оскільки в чистому вигляді дерев’яні будинки складні в експлуатації, а бетон не відповідає тим характеристикам, яких ви очікуєте від котеджу на природі, часто використовується поєднання будівельних матеріалів. Наприклад, все частіше зустрічаються будівлі, в яких перший поверх виконаний з каменя, а другий – з дерева.

        Здебільшого заміські будівлі зводяться з дерева або каменю як екологічних матеріалів, безпечних для здоров’я і навколишнього середовища. Це перевагу зрозуміло: в нашій країні досить деревини для того, щоб її використання було вигідним. Бо камінь справедливо вважається більш довговічним.

        Дерев’яні кімнати вимагають і внутрішньої обробки з дерева, оскільки це живий і «рухливий» матеріал. Камінь, в свою чергу, дозволяє вносити істотні різноманітність у внутрішню обробку.

        Але кам’яна будівля – це необхідність серйозних земляних робіт, тривалий будівництво і тяжкість всієї споруди в цілому. Дерев’яний же котедж буде зведений швидко, його легко добудовувати і переробляти.

        Утеплення

        Хоча прийнято вважати, що з його допомогою температура всередині кімнат підвищується, насправді утеплювач дозволяє зберегти тепло в зимовий час і прохолоду в літню спеку. Таким чином, теплоізоляція дозволить вам зберегти оптимальний мікроклімат в будь-який час року.

        З кожним роком розробляються нові способи утеплення, які стають більш екологічними, зручним і довговічним. Величезна увага приділяється утеплителям на органічній основі, оскільки вони є безпечними і при цьому мають високу стійкість. До них відносяться арболітових утеплювач, піно полівінілхлорид (ППВХ), пінополіуретан, а також утеплювач з ДСП.

        Сучасні розробки розширили цей список.

        Наприклад, фіброліт – екологічно чистий утеплювач, в основі якого лежить деревина. Він легко витримує як біологічні, так і хімічні впливи. Він здатний забезпечити непогану шумоізоляцію, і саме його вважають за краще використовувати в приміщеннях з високою вологістю.

        Ековата, що виробляється з відходів паперового виробництва. Вона має високу звукоізоляцінную і теплоізоляційну здатність.

        Енергоефективність

        З підвищенням вартості комунальних послуг плани заміських будинків створюються з такою умовою, щоб вони мали максимальну енергоефективність. Зараз це одне з найбільш затребуваних напрямів для котеджів і невеликих приватних будинків.

        Наприклад, велика кількість вікон дозволить використовувати природне освітлення на протязі всього сонячного дня на противагу штучного освітлення, яке споживає чимало електроенергії.

        Утеплювачі дозволяють економити на опаленні в зимовий час і кондиціонування повітря влітку.

        Більше уваги почали залучати такі альтернативні джерела енергії, як сонячні батареї. Вони дозволяють істотно заощадити на необхідних побутових послугах, а в деяких випадках і забезпечити повну незалежність від зовнішніх постачальників електроенергії. Вони ще не набули широкої популярності, вона вже використовується набагато частіше, ніж 10 років тому.

        [:]

        Share
        0
        admin

        Related posts

        7 Листопада, 2018

        [:ru]В чем отличие земельного участка под строительство от участка с целевым назначением под садоводство[:ua]У чому відмінність земельної ділянки під будівництво від ділянки з цільовим призначенням під садівництво[:]


        Read more
        24 Травня, 2018

        [:ru]В чем особенности коттеджей и чем они лучше квартир и таунхаусов?[:ua]У чому особливості котеджів і чим вони краще квартир і таунхаусів?[:]


        Read more
        13 Листопада, 2017

        [:ru]IKEA в строительстве, или как в Украине создать дом за 4 месяца[:ua]IKEA в будівництві, або як в Україні створити будинок за 4 місяці[:]


        Read more

        Коментувати не дозволено.

        (067) 334 58 13
        (067) 247 07 42
        office@landhouse.com.ua

        Ми на форумах:

        http://goo.gl/nNFHFA
        http://goo.gl/IF7zxG

        Котеджні квартали  |  Про нас  |  Відгуки  |  Партнери
        Реалізовані проекти

         icon-youtube  icon-facebook icon-olx
        © 2019 Земельні ділянки під Києвом. Усі права захищені.
        Разработано  
          UK
          • No translations available for this page
          • [:ru]Русский[:ua]Рус[:]
          • [:ru]Русский[:ua]Укр[:]

            Ми передзвонимо вам!