Будинки та квартири

Екологічний Будинок в стилі LOFT + 10,5 соток
19 км від Києва

get1-dom25

Будинок з ділянкою в
котеджному кварталі “Гетьманський”

19 км від Києва

Двоповерховий житловий будинок
в котеджному кварталі “Гетьманський”

19 км від метро Теремки

Одноповерховий житловий будинок
19 км від Києва

Ділянки під котедж

Земельна ділянка під забудову
19 км від Києва

Ділянка в с. Мархалівка
12 км від Києва

Ділянка 15 сот під забудову 30км від Києва, смт. Макаров
30 км від Києва

Ділянки великих розмірів

Перспективний масив ділянок під котеджне містечко среди лісу Київська область, Васильківський район, Крушинська сільська рада 150у.е / сотка
26 км від Києва

Ділянки під котеджні Містечка або котеджну забудову, Київська область. Макарівський район, с. Колонщина. 250 у.о / сотка 
29 км від Києва

Ділянка під котеджне містечко Київська область, Васильківський район, Крушинська сільська рада 150 у.о. / Сотка
20 км від Києва

Перспективний масив ділянок під котеджне містечко серед лісу Київська область, Васильківський район, Крушинська сільська рада 150у.е / сотка
19 км від Києва

Готові модульні будинки

Якщо вам потрібен будинок, який буде економічним і енергоефективним, і не забере багато часу на будівництво, вас точно зацікавлять дома швидкого спорудження, які також називають модульними. Особлива технологія зведення таких будівель дозволяє не тільки швидко отримати готову споруду, але і купити будинок (Васильківський район) набагато дешевше, ніж при класичному будівництві. Система модульних будинків передбачає, що ви можете придбати невеликий будинок, а потім за потреби легко і швидко його добудовуєте.

Якщо ви задумалися про те, щоб купити будинок (Макарівський район), який буде зведений швидко і недорого, модульна система буде кращим вибором. Вона дозволяє швидко і недорого зводити будівлі будь-якого планування, від невеликого дачного будиночка до заміських будинків для всієї родини.

Готові модульні будинки

Готовий модульний будинок – популярне рішення не тільки в Україні, такі будівлі давно використовуються за кордоном, особливо в умовах холоду. Тепер можна купити будинок в Київській області, який буде комфортним житловим приміщенням за бюджетною ціною.

Що стосується економії сімейного бюджету, ви можете модульний будинок під Києвом купити в кілька разів дешевше, ніж купили б класичну будівлю. Така вигідна ціна заснована на кількох факторах:

  • Особлива технологія зведення будинків, що не вимагає великої кількості робітників і витрат часу.
  • Нема потреби створювати громіздкий фундамент, як для класичного будівництва.
  • Використовуються абсолютно інші матеріали, ніж для класичного заміського будинку.

Модульний будинок під дачу і для постійного проживання – це вигідне рішення, яке заощаджує не тільки гроші, але і час. На зведення модульного будинку під Києвом знадобиться від одного до декількох місяців, що суттєво швидше класичного будівництва.

Чому модульні будинки – це вигідно?

Для зведення будинків ми використовуємо канадську і скандинавську (фінську) технології, які вже встигли себе зарекомендувати як найбільш енергоефективні та вигідні. Обидві технології передбачають використання дерева як основного матеріалу для створення каркаса будинку, чим пояснюється невисока ціна будинку в Київській області.

Для додаткового утеплення використовуються сучасні матеріали, які укладаються в пустотах стін і між перекриттями. Вони дозволяють зберегти максимальну кількість тепла, а дерев’яний каркас втрачає тепло значно повільніше, ніж аналогічний з цегли. Це дозволяє істотно економити на опаленні, адже продумана система утеплення створена таким чином, щоб при мінімальних витратах і зусиллях зберігати комфорт в будинку.

Купити будинок в котеджному містечку

Ми пропонуємо купити будинок недорого поруч з Києвом, який може стати як відмінною дачею, так і місцем для життя всієї родини. Проекти створення модульних будинків повністю відповідають всім вимогам до житлової нерухомості. Вони комфортні, безпечні і економічні, а також дозволяють істотно економити на опаленні.

Ще одна перевага модульних будинків – це простота конструкції. Коли ваша сім’я стане більше і знадобиться більше простору, ви можете всього за місяць «наростити» будинок, додавши до нього ще один модуль. Мінімальні витрати часу і зусиль – і ваш будинок стає просторіше!

На нашому сайті представлені модульні будинки в Київській області, що ідеально підходять для сезонного відпочинку або постійного місця проживання. У кожному будинку є зручна тераса для вечірнього сімейного відпочинку. Недалеко розкинулося озеро, яке ідеально підходить і для риболовлі, і для купання в теплу пору року.

Зворотнiй дзвiнок

—-

Залиште ваш номер телефону i ми передзвонимо вам.

 

    Ми передзвонимо вам!


    ×

    ×