Your search results

Будинки

3u-action

Будинок біля озера в котеджному кварталі “Фортеця Колонщини“
29 км від Києва

Будинок з ділянкою в
котеджному кварталі “Гетьманський”

19 км від Києва

Двоповерховий житловий будинок
в котеджному кварталі “Гетьманський”

19 км від метро Теремки

Одноповерховий житловий будинок
19 км від Києва

Екологічний Будинок в стилі LOFT + 10,5 соток
19 км від Києва

Ділянки під котедж

Земельна ділянка під забудову
19 км від Києва

Ділянка 12 сот під забудову 13 км від Києва Києво-Святошинський район, с.Бобриця під будинок / котедж / дачу

13 км від Києва

Земельна ділянка під магазин в районі нових забудов Крушинка
19 км від Києва

Ділянка 15 сот під забудову 30км від Києва, смт. Макаров
30 км від Києва

Ділянка в с. Мархалівка
12 км від Києва

Ділянки великих розмірів

Перспективний масив ділянок під котеджне містечко среди лісу Київська область, Васильківський район, Крушинська сільська рада 150у.е / сотка
26 км від Києва

Ділянки під котеджні Містечка або котеджну забудову, Київська область. Макарівський район, с. Колонщина. 250 у.о / сотка 
29 км від Києва

Ділянка під котеджне містечко Київська область, Васильківський район, Крушинська сільська рада 150 у.о. / Сотка
20 км від Києва

Перспективний масив ділянок під котеджне містечко серед лісу Київська область, Васильківський район, Крушинська сільська рада 150у.е / сотка
19 км від Києва

Готові модульні будинки

Якщо вам потрібен будинок, який буде економічним і енергоефективним, і не забере багато часу на будівництво, вас точно зацікавлять дома швидкого спорудження, які також називають модульними. Особлива технологія зведення таких будівель дозволяє не тільки швидко отримати готову споруду, але і купити будинок (Васильківський район) набагато дешевше, ніж при класичному будівництві. Система модульних будинків передбачає, що ви можете придбати невеликий будинок, а потім у міру необхідності легко і швидко його добудовуєте.

Якщо ви задумалися про те, щоб купити будинок (Макарівський район), який буде зведений швидко і недорого, модульна система буде кращим вибором. Вона дозволяє швидко і недорого зводити будівлі будь-якого планування, від невеликого дачного будиночка до заміських будинків для всієї родини.

Готові модульні будинки

Готовий модульний будинок – популярне рішення не тільки в Україні, такі будівлі давно використовуються за кордоном, особливо в умовах холоду. Тепер можна купити будинок в Київській області, який буде комфортним житловим приміщенням за бюджетною ціною.

Що стосується економії сімейного бюджету, ви можете модульний будинок під Києвом купити в кілька разів дешевше, ніж купили б класичну будівлю. Така вигідна ціна заснована на кількох факторах:

– Особлива технологія зведення будинків, що не вимагає великої кількості робітників і витрат часу.

– Немає необхідності створювати громіздкий фундамент, як для класичного будівництва.

– Використовуються абсолютно інші матеріали, ніж для класичного заміського будинку.

Модульний будинок під дачу і для постійного проживання – це вигідне рішення, яке заощаджує не тільки гроші, але і час. На зведення модульного будинку під Києвом знадобиться від одного до декількох місяців, що суттєво швидше класичного будівництва.

Чому модульні будинки – це вигідно?

Для зведення будинків ми використовуємо канадську і скандинавську (фінську) технології, які вже встигли себе зарекомендувати як найбільш енергоефективні та вигідні. Обидві технології передбачають використання дерева як основного матеріалу для створення каркаса будинку, чим пояснюється невисока ціна будинку в Київській області.

Для додаткового утеплення використовуються сучасні матеріали, які укладаються в пустотах стін і між перекриттями. Вони дозволяють зберегти максимальну кількість тепла, а дерев’яний каркас втрачає тепло значно повільніше, ніж аналогічний з цегли. Це дозволяє істотно економити на опаленні, адже продумана система утеплення створена таким чином, щоб при мінімальних витратах і зусиллях зберігати комфорт в будинку.

Купити будинок в котеджному містечку

Ми пропонуємо купити будинок недорого поруч з Києвом, який може стати як відмінною дачею, так і місцем для життя всієї родини. Проекти створення модульних будинків повністю відповідають всім вимогам до житлової нерухомості. Вони комфортні, безпечні і економічні, а також дозволяють істотно економити на опаленні.

Ще одна перевага модульних будинків – це простота конструкції. Коли ваша сім’я стане більше і знадобиться більше простору, ви можете всього за місяць «наростити» будинок, додавши до нього ще один модуль. Мінімальні витрати часу і зусиль – і ваш будинок стає просторіше!

На нашому сайті представлені модульні будинки в Київській області, що ідеально підходять для сезонного відпочинку або постійного місця проживання. У кожному будинку є зручна тераса для вечірнього сімейного відпочинку. Недалеко розкинулося озеро, яке ідеально підходить і для риболовлі, і для купання в теплу пору року.

Зворотнiй дзвiнок

—-

Залиште ваш номер телефону i ми передзвонимо вам.

 

×